10 zł rabatu na zamówienie w PizzaPortal

Co jakiś czas w pizzaportal.pl pojawiają się ciekawe promocje, zarówno dla nowych jak i dotychczasowych użytkowników. Tym razem szybciej z oferty skorzystają Ci, którzy mają już za sobą pierwsze zamówienie w serwisie oraz podczas zakupu zapisali kartę Visa. Choć nie tylko oni mogą skorzystać z oferty. Ale po kolei…

W ramach promocji możesz otrzymać 10 zł rabatu na zamówienie powyżej 20 zł. Warunek: musisz mieć zapisaną kartę Visa. Przy wyborze tej opcji płatności rabat zostanie naliczony automatycznie (minus 10 zł do zapłaty).

Promocja trwa od 16.09.2019 r. do odwołania

A co jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie albo przy wcześniejszych zamówieniach nie zapisałeś karty Visa?

Tutaj droga do rabatu trochę się wydłuża. Musisz zalogować się na swoje konto w pizzaportal.pl lub je założyć, następnie dokonać zakupu, opłacić je kartą Visa i zapisać kartę w serwisie (tak, to bezpieczne).

Jeśli przejdziesz te kroki, dopiero w kolejnym zamówieniu będziesz mógł skorzystać z rabatu 10 zł. Nie ma drogi na skróty.

Być może myślisz: „A czy nie mogę po prostu dodać karty do konta przez złożeniem zamówienia?” Niestety nie ma takiej możliwości, bo kartę zapisać możesz dopiero w momencie realizacji transakcji.

Pizzaportal.pl to dość popularny serwis, całkiem prawdopodobne, że masz tam już konto i robiłeś zakupy. Jeśli przy tym płaciłeś kartą Visa i ją zapisałeś – ta promocja jest idealna dla Ciebie. W przeciwnym razie droga do rabatu nieco się wydłuża.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj