Dzięki tej metodzie zaoszczędzisz sporo na zakupach w internecie!

Od jakiegoś czasu coraz popularniejsze w Polsce (i na świecie) stają się serwisy typu cashback – jednym z nich jest Refunder. Zasada działania jest prosta: za zakupy u partnerów programu dostajesz zwrot części wydanych pieniędzy.

Dziś opowiem więcej na tamat cashbacku za zakupy w internecie. Na koniec czeka też niespodzianka. Przyjemnej lektury!

Zwrot pieniędzy – jak to działa?

Kiedy kupujesz poprzez Refunder, serwis otrzymuje prowizje od sklepu, którą dzieli się z Tobą. Kiedy na Twoim koncie uzbiera się 45 zł, środki te możesz następnie przelać na swoje konto bankowe.

W jakich sklepach otrzymam zwrot (cashback)?

Zwrot za zakupy dostaniesz w ponad 780 sklepach podłączonych do programu. W sumie to nie tylko sklepy, ale również kina czy serwisy rezerwacyjne.

Moje ulubione sklepy/platformy:

  • allegro.pl
  • pyszne.pl
  • kfc.pl
  • aliexpress.com
  • booking.com
  • taniaksiazka.pl
  • groupon.pl
  • i wiele więcej…

Lista sklepów wciąż jest aktualizowana i powiększana. Zaloguj się do Refunder i sprawdź, czy Twoje ulubione sklepy też tam już są. Jeśli jeszcze nie, pewnie pojawią się niedługo.

Ile można oszczędzić?

Wartość zwrotu zależy od sklepu i wynosi od 1 do 10%. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy można otrzymać dużo więcej (ostatnio na pyszne.pl powiększony cashback wynosił 30%). Można przyjąć, że średnia wartość zwrotu to kilka %.

Nie musisz się domyślać, ile wyniesie zwrot. Po zalogowaniu do serwisu sprawdzisz, ile otrzymasz za zakupy w danym sklepie. Jest też prostszy sposób: korzystając z wtyczki Refunder, będąc na stronie sklepu wyświetli Ci się wysokość % zwrotu. (Polecam zainstalowanie wtyczki, to spore ułatwienie).

Do ogromnych zalet można zaliczyć możliwość łączenia promocji. Na przykład jeśli sklep ma wyprzedaż, kupujemy taniej i dodatkowo otrzymujemy zwrot pieniędzy. Dzięki temu można naprawdę sporo zaoszczędzić!

Jak korzystać z Refunder?

To bardzo proste. Na początku musisz dołączyć do serwisu. Możesz zarejestrować się jako nowy użytkownik, podając adres e-mail lub zalogować się kontem facebook.

Jak to wygląda w praktyce?

Z serwisu Refunder korzystam od lipca 2016 roku. Początkowo byłem dość sceptyczny, ale postanowiłem dać mu szanse i wypróbować działanie serwisu w praktyce. Na początek zrobiłem zakup na groupon za 399 zł. Szybko na moim koncie pojawiła się informacja o transakcji:

– [screen]

Tak się rozpoczęła moja przygoda z Refunder. Po 3 miesiącach zleciłem przelew środków (uzbierałem 123,90 zł). Sądziłem, że na przelew przyjdzie mi trochę poczekać. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po weekendzie, w poniedziałek 31 października 2016 na konto wpłynęło 123,90 zł.

[potwierdzenie]

Na co dzień chętnie korzystam z tej metody. Większość sklepów, w których robię regularnie zakupy, jest właśnie w Refunder. Dzięki temu za każde takie zakupy otrzymuje zwrot pieniędzy. Na tym obecnie oszczędzam najwięcej!

Cashback – czy to się opłaca?

Jak dla mnie cashback z Refunder to jeden z najprostszych sposobów na oszczędzanie – a zarazem najbardziej efektywnych. Bez żadnego wysiłku można obniżyć wydatki o kilka procent. W ciągu roku może się uzbierać się ładna sumka.

Zdecydowanie polecam korzystanie z tej metody oszczędzania na zakupach.

Refunder – największe zalety
+ zwrot pieniędzy za zakupy
+ duża liczba dostępnych sklepów (780+)
+ pieniądze szybko trafiają na konto
+ łatwy kontakt z supportem
+ wtyczka ułatwiająca gromadzenie cashback

Specjalny bonus dla czytelników moznataniej:

Dołącz do Refunder, a za Twoje pierwsze zakupy powyżej 30 zł otrzymasz dodatkowo 15 zł premii.

[Dołącz teraz i odbierz bonus]

Wystarczy skorzystać z powyższego linka.

Czy to bezpłatne?

Korzystanie z serwisu Refunder było, jest i będzie bezpłatne. Aby dołączyć, wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji lub zalogować się z użyciem facebooka (to chyba najwygodniejsze).