H&M – Zwrot 20 zł z Visa Oferty

Planujesz zakupy w H&M? Dzięki Visa Oferty otrzymasz teraz 20 zł zwrotu za zakup powyżej 100 zł w sklepie stacjonarnym H&M. Oferta obowiązuje do końca czerwca.

Aby otrzymać 20 zł zwrotu, należy dokonać płatności kartą Visa podpiętą do Visa Oferty. Z oferty tej można skorzystać tylko raz (nawet jeśli do programu masz podpiętych kilka różnych kart).

Zwrot otrzymasz wprost na kartę, którą dokonałeś transakcji w ciągu max. 5 dni roboczych (zwykle jest dużo szybciej). Oferta dostępna w sklepie stacjonarnym H&M, obowiązuje do 30 sierpnia 2020 r.

Propozycja jest o tyle ciekawa, że łączy się z innymi promocjami dostępnymi w sklepie stacjonarnym, więc to podwójna korzyść.

Jak otrzymywać zwrot pieniędzy za zakupy w sklepie internetowym HM?

Visa Oferty w HM obowiązują tylko w sklepach stacjonarnych. Ale możesz otrzymać zwrot również przy zakupach w sklepie internetowy hm.com – jest sprawdzony sposób…

Wystarczy skorzystać z serwisu typu Cashback. Zasada działania nieco przypomina Visa Oferty, z tym że zwrot nalicza się w większości znanych sklepów internetowych (więc wybór jest dużo, dużo większy – oprócz HM znajdziesz tu także: Allegro, Groupon, eobuwie.pl, Answear, CCC, Deichmann i inne).

Niespodzianka! Dołącz teraz, a otrzymasz dodatkowo 15 zł za Twoje zakupy

Tak, chcę otrzymać bonus

Jeszcze jedno: Korzystanie z serwisu było, jest i będzie bezpłatne. Aby dołączyć, wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji lub zalogować się z użycie facebooka. Prościzna!

[thrive_leads id=’4052′]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj