H&M – jak kupować taniej?

Kody rabatowe pojawiają się i znikają, ale jest metoda, która działa zawsze! Chodzi o tzw. cashback* za zakupy w H&M od serwisu Refunder. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tej metody – teraz zyskasz jeszcze więcej: otrzymasz aż 15 zł dodatkowego zwrotu za Twoje pierwsze zakupy powyżej 30 zł. Warto!

* cashback – to zwrot pieniędzy za zakupy. Ja nazywam go także odroczonym rabatem (część wydanych pieniędzy wraca do Ciebie pod warunkiem, że nie zwrócisz zakupów).

Jak otrzymać bonus na start?

Przejdź na stronę promocji, a następnie zarejestruj się w serwisie, korzystając z przycisku „DOŁĄCZ DO REFUNDER ZA DARMO”. Tylko wówczas zostaniesz zakwalifikowany do skorzystanie z promocji i otrzymasz 15 zł na start.

  1. Dołącz do Refunder poprzez stronę promocji
  2. Zrób zakupy za min. 30 zł brutto w ciągu 30 dni
  3. Na Twoim koncie w ramach prezentu pojawi się cashback 15zł

Oszczędzasz nie tylko w H&M. Ta metoda działa również w ponad 750 innych sklepach internetowych, m.in. Allegro, Lidl on-line, Orsay, GUESS, Top Secret, Answear, Modivo, AliExpress, RTV Euro AGD, Booking, Pyszne, Groupon, Avans, KFC i wiele innych.

Przejdź do strony promocji

Czy to działa?

Z serwisu Refunder korzystam od lipca 2016 roku. Początkowo byłem dość sceptyczny, ale postanowiłem dać mu szansę i wypróbować działanie serwisu w praktyce. Na początek zrobiłem zakup na groupon za 399 zł. Szybko na moim koncie pojawiła się informacja o transakcji:

Mój pierwszy zakup na Refunder w 2016 roku. Tak to się zaczęło…

Tak się rozpoczęła moja przygoda z Refunder. Po 3 miesiącach zleciłem przelew środków (uzbierałem 123,90 zł). Sądziłem, że na przelew przyjdzie mi trochę poczekać. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po weekendzie, w poniedziałek 31 października 2016 na moje konto bankowe wpłynęło dokładnie 123,90 zł.

Ile można zaoszczędzić?

Wartość zwrotu zależy od konkretnego sklepu i wynosi średnio kilka procent. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy można otrzymać dużo więcej (ostatnio na pyszne.pl powiększony cashback wynosił 30% – lubię takie promocje!).

Nie musisz się domyślać, ile wyniesie zwrot. Po zalogowaniu zobaczysz listę sklepów oraz kwotę oferowanego zwrotu. Czasem jest to wartość wyrażona w % od zakupu, czasem konkretna kwota (np. 5 zł). Zdarza się również, że przy sklepie widzisz informacje do 10%. Oznacza to, że kwota zwrotu będzie się różnić w zależności od kategorii produktów – dodatkowe informacji znajdziesz wówczas w szczegółach.

Przykłady różnych wariantów zwrotu:

  • Avans: 10,50 zł zwrotu
  • Player+: do 10 zł
  • eobuwie: 4,9% zwrotu
  • Groupon: do 5,5% zwrotu
  • Lidl On-line: 2,7% zwrotu

Podpowiedź: Jest też prostszy sposób: korzystając z wtyczki Refunder, będąc na stronie sklepu wyświetli Ci się wysokość % zwrotu. (Polecam zainstalowanie wtyczki, to spore ułatwienie).

Dołącz do Refunder i odbierz 15 zł

Korzystanie z serwisów było i jest bezpłatne.