Wyprzedaże, czyli jak kupiłem 4 koszule w cenie 1, a nawet taniej!

Postanowiłem, że będę dzielił się na blogu ciekawymi promocjami, z których sam skorzystałem. Wykonam analizę, aby pokazać, ile zaoszczędziłem na konkretnej promocji.

Nie chodzi o to, żeby się chwalić. Na konkretnych przykładach pokażę, że tanie kupowanie jest możliwe! I wcale nie trzeba zadowalać się gorszym produktem. Czas na pierwszą taką analizę…

Wólczanka, czyli jak kupić tanio koszule

W sklepie internetowym wolczanka.pl pojawiła się promocja -70% taniej. Ale cenę końcową można jeszcze bardziej obniżyć, korzystając z kodu rabatowego “2GRATIS”. Druga koszula gratis! (za darmo będzie tańszy model). Można kupić wielokrotność (czyli przy zakupie czterech koszul, dwie będą za darmo).

Z jakich promocji można było skorzystać łącznie?

  • wyprzedaż 70%
  • kod rabatowy „druga gratis” (drugi tańszy produkt za darmo)
  • bezpłatna dostawa i zwrot

Potrzebowałem uzupełnić moją garderobę, przy okazji pomyślałem również o prezentach dla bliskich. Kupiłem więc 4 koszule wizytowe (o cenie regularnej 199 zł/szt.)

  • Cena początkowa: 796 zł
  • Cena w promocji: 299,96 zł
  • Z wykorzystaniem kodu rabatowego: 159,98 zł

Ostatecznie zapłaciłem 159,98 zł (zamiast 796 zł). Łatwo policzyć, że w ten sposób zaoszczędziłem 636,02 zł

Oto podsumowanie mojego zamówienia w sklepie:

To prawda, że nie kupiłbym koszul w cenie regularnej, bez promocji. Ale biorąc pod uwagę cenę końcową: 40 zł za koszulę z dobrego materiału (100% bawełny, nie jakieś poliestry) wyszedł bardzo dobry wynik.

Dodam, że za zakupy zapłaciłem kartą, dzięki której otrzymam 5% zwrotu za zakupy, więc faktyczny koszt zakupów okazał się jeszcze niższy: 151,98 zł (zamiast 159,98 zł).

Podsumowanie:

Promocje oceniam bardzo pozytywnie. Udało mi się kupić towar, którego potrzebowałem, w bardzo atrakcyjnej cenie. W początkowym etapie promocji dostępnych było wiele rozmiarów, więc nie miałem problemu z wyborem odpowiedniego dla mnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj