Jak kupować jeszcze taniej na Black Friday?

Zrobiło się ostatnio głośno o Black Friday a nawet Black Weeks. Wszędzie roi się od różnego rodzaju mega promocji i głośnych haseł, zachęcających do kupowania w cenach niskich jak nigdy… I jak widzę – wielu udziela się ten zakupowy nastrój! Zresztą, czasem może być trudno się oprzeć tej presji – poczuciu, że jeśli teraz nie kupię, to stracę świetną okazję.

Nie dajmy się zwariować. Blak Friday to akacja promocyjna jak każda. W podobnych cenach można kupować przez cały rok. Trzeba tylko trochę pomyśleć, zaplanować i nie dać się porwać emocjom. Nie przeczę, że nie znajdą się teraz naprawdę dobre okazje – pewnie że się znajdą! I to w wielu różnych branżach.

Ale okazuje się, że można z nich skorzystać jeszcze taniej. Wystarczy sprytnie połączyć promocje i korzystać z odpowiednich narzędzi…

Jak kupować na Black Friday i Black Week?

Jednym z narzędzi, dzięki którym jeszcze więcej oszczędzisz na obecnych promocjach jest np. Refunder – serwis cashack. Zasada działania jest prosta: za zakupy u partnerów programu dostajesz zwrot części wydanych pieniędzy. Jak to w ogóle możliwe?

Kiedy kupujesz poprzez Refunder, serwis otrzymuje prowizje od sklepu, którą dzieli się z Tobą. Kiedy na Twoim koncie uzbiera się 45 zł, środki te możesz następnie przelać na swoje konto bankowe. Czy to działa? U mnie po zalogowaniu mam podsumowanie moich oszczędności:

Teraz, kiedy dołączysz do serwisu i zrobisz swoje pierwsze zakupy za minimum 30 zł, otrzymasz 20 zł dodatkowego bonusu. Świetna okazja na dodatkowe oszczędności.

Zwrot za zakupy dostaniesz w ponad 1000 sklepach podłączonych do programu. Wśród nich również te najbardziej znane sklepy i platformy zakupowe. Właściwie to nie tylko sklepy, ale również kina czy serwisy rezerwacyjne. Sporo tego.

Moje ulubione sklepy/platformy, w których działa cashback:

  • allegro.pl
  • pyszne.pl
  • kfc.pl
  • aliexpress.com
  • booking.com
  • taniaksiazka.pl
  • groupon.pl
  • wiele więcej…

Lista sklepów jest wciąż aktualizowana i powiększana. Zaloguj się do Refunder i sprawdź, czy Twoje ulubione sklepy też tam już są. Jeśli jeszcze nie, pewnie pojawią się niedługo.

Dołącz i oszczędzaj na zakupach 

Ile to kosztuje? Rejestracja, podobnie jak korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe

Ile można zaoszczędzić?

Wartość zwrotu zależy od konkretnego sklepu i wynosi średnio kilka procent. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy można otrzymać dużo więcej (ostatnio na pyszne.pl powiększony cashback wynosił 30% – lubię takie promocje!).

Nie musisz się domyślać, ile wyniesie zwrot. Po zalogowaniu zobaczysz listę sklepów oraz kwotę oferowanego zwrotu. Czasem jest to wartość wyrażona w % od zakupu, czasem konkretna kwota (np. 5 zł). Zdarza się również, że przy sklepie widzisz informacje do 10%. Oznacza to, że kwota zwrotu będzie się różnić w zależności od kategorii produktów – dodatkowe informacji znajdziesz wówczas w szczegółach.

Podpowiedź: Jest też prostszy sposób: korzystając z wtyczki Refunder, będąc na stronie sklepu wyświetli Ci się wysokość % zwrotu. (Polecam zainstalowanie wtyczki, to spore ułatwienie).

Kupuj taniej, nawet jeśli sklep ma wyprzedaż

Do ogromnych zalet można zaliczyć możliwość łączenia promocji. Na przykład jeśli sklep ma wyprzedaż, kupujemy taniej i dodatkowo otrzymujemy zwrot pieniędzy. Dzięki temu można naprawdę sporo zaoszczędzić! Dodatkowo Refunder publikuje u siebie kody rabatowe, które obniżają kwotę do zapłaty.

Ważne: Aby otrzymać zwrot, nie można korzystać z innych kodów rabatowych (nie pochodzących od Refunder), zwrot wówczas nie będzie zaliczony.

Dołącz teraz i odbierz bonus

Aha, korzystanie z serwisu Refunder było, jest i będzie bezpłatne. Aby dołączyć, wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji lub zalogować się z użyciem facebooka (to chyba najwygodniejsze).