Jeszcze taniej na gruponie? Oto 3 sposoby, by zyskać więcej

Mimo że czasy świetności serwis groupon ma już za sobą, to nadal zdarza się spotkać tam bardzo atrakcyjne oferty. Niektóre z nich można kupić z naprawdę sporą zniżką (choć trzeba być czujnym, by nie dać się nabrać na pseudo-promocje).

Jak kupować taniej na grouponie?

Okazuje się, że dzięki zastosowaniu różnych metod możesz obniżyć cenę końcową kuponu. Na przykład co jakiś czas można znaleźć kod rabatowy do wykorzystania w serwisie groupon.pl – zdarzają się kody 10, 15 lub nawet 20%. Przed dokonaniem zakupu warto więc zorientować się, czy nie ma aktualnych kodów.

Jak kupić taniej bez kodu rabatowego?

Alternatywną metodą jest skorzystanie z któregoś z serwisów typu cashback (np. Bonusway). Dzięki temu otrzymasz zwrot części wydanej kwoty (od 2,5 do 7% w zależności od kategorii).

Zwrot za zakupy w groupon.pl w zależności od kategorii:

  • Twoje miasto – nowy klient: 7%
  • Twoje miasto – powracający klient: 5%
  • Wyjazdy – nowy klient: 5%
  • Wyjazdy – powracający klient: 3%
Jeśli dotąd nie korzystałeś z Bonusway, możesz zyskać jeszcze więcej – dzięki premii na start.

Za Twoje pierwsze zakupy oprócz standardowego bonusu (do 7%) otrzymasz dodatkowo 25 zł premii na Twoje konto w serwisie. Już Ci zazdroszczę 🙂

Dołącz do Bonusway aby otrzymać zwrot za zakupy

Możesz przelać pieniądze na konto bankowe, gdy łączna kwota zebranych bonusów wyniesie 40 zł. Całkiem szybko się zbiera, bo liczą się zakupy w ponad 500 popularnych sklepach (Allegro, Groupon, IKEA, Empik, Booking, eObuwie, Beglossy i inne).

Czasem zdarza się, że możesz użyć kodu rabatowego oraz otrzymać zwrot za zakupy – pod warunkiem, że użyty kod pochodzi z serwisu (np. otrzymałeś go w mailu z serwisu lub został opublikowany w aktualnościach). W przeciwnym wypadku Twój zakup może nie zostać zarejestrowany.

Jak kupić jeszcze taniej?

Sekret naprawdę dużych oszczędności polega na łączeniu promocji i korzystaniu z różnych metod. Tak będzie i tym razem.

Jak zaoszczędzić dodatkowe 5%

Niektóre banki oferują konta osobiste lub karty kredytowe, dzięki którym otrzymujesz zwrot części (np. 5%) wydanej kwoty.

Osobiście mam 5% zwrotu za korzystanie z karty kredytowej w Alior Banku – każdego miesiąca na konto wraca maksymalnie 25 zł. Niestety ta promocja nie jest aktualnie dostępna dla osób zakładających konto. Ale są inne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj