O blogu i o mnie

Cześć!

Jestem Łukasz. Mam 35 lat. Na co dzień pracuje w redakcji jednego z portali turystycznych. A po godzinach uskuteczniam sposoby na tanie kupowanie. I chętnie się nimi dzielę 🙂

Wszystko zaczęło się jeszcze w szkole średniej. Często nie było mnie stać na to, co chciałem. Dwa razy oglądałem każdą złotówkę, zanim ją wydałem. Ponieważ miałem mocno ograniczony budżet, musiałem coś wymyślić, by kupować taniej.

Jakoś się udawało. Z czasem nauczyłem się, jak korzystać z różnego rodzaju promocji i okazji.

O blogu

Zawsze lubiłem dzielić się informacjami o tych najlepszych znaleziskach. Znajomi wiedzą, że jeśli planują większy zakup, warto poprosić mnie o pomóc. Bo kto wie – może znam sposób by kupić taniej. I często rzeczywiście się to udaje.

Przez te lata wypracowałem strategię, która nie tylko pozwala wyszukiwać i korzystać z ciekawych okazji, ale również łączyć promocje – co przynosi największe oszczędności.

Na blogu znajdziesz różne metody, by kupować taniej. Analizuje promocje godne uwagi (takie, z których sam korzystam lub był skorzystał). Opisuje również swoje doświadczenia i pokazuje sprawdzone metody, na których można zyskach najwięcej.

O tym, co ważniejsze

Często piszę o pieniądzach, ale nie one są najważniejsze. Chodzi przede wszystkim o czas, który nas kosztuje ich zdobywanie. Czas, który można by przeznaczyć na to, co dla nas naprawdę ważne. Na nasze priorytety.

Skoro można taniej, to po co przepłacać? Jeśli w ciągu roku wydasz kilkaset złotych mniej, to tak jakbyś mógł wziąć sobie dodatkowy tydzień wolnego (albo i dłużej). I taki jest prawdziwy cel bloga.

Zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach. Nie zawaham się odpowiedzieć 🙂 Jeśli uznasz, że podane informacje mogą się komuś przydać, śmiało – możesz podać dalej. Dobro powraca!