Odbierz 140 zł od mBanku za założenie eKonta – proste warunki

Niedawno wystartowała nowa promocja mBanku. Tym razem nowy klienci w prosty sposób mogą zyskać 140 zł premii na start. Dodatkowo mBank oferuje 2,5% na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 20 000 zł.

Jak otrzymać 140 zł od mBanku?

Aby załapać się na promocje, należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie posiada żadnego konta w mBanku od 1.01.2017 r.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, wystarczy że do 30 września 2020 złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wypełniania wniosku powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „X. Oświadczenia”.

Przejdź na stronę promocji

100 zł za szybki wpływ i wykonanie 5 transakcji

Warunki promocji są bardzo proste. Aby zgarnąć 100 zł, należy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać na nowe konto 1000 zł w ciągu 7 dni od założenia konta. Warto pamiętać, że nie mogą to być środki z innego konta rachunku w mBanku – najlepiej więc zrobić przelew ze swojego konta w innym banku.

Kolejnym krokiem jest wykonanie min. 5 transakcji kartą (fizyczną lub w telefonie), BLIKiem lub przez mTransfer. Kwota nie ma znaczenia.

Na spełnienie tego warunku mamy czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Zatem otwierając konto w czerwcu, mamy czas do końca lipca. Wówczas premię 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w tym przykładzie do końca sierpnia).

Jak zdobyć kolejne 40 zł?

Wystarczy powtórzyć operacje, które wykonaliśmy. Tym razem w drugim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie oznacza to przelanie do mBanku 1000 zł oraz wykonanie 5 transakcji w sierpniu.

Premia za wykonanie transakcji zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca. Prawda że proste?

Ile kosztuje eKonto w mBanku?

Samo konto jest całkowicie bezpłatne. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięczne – jednak wystarczy 1 transakcja kartą, aby zostać zwolnionym z tej opłaty.

Ile kosztuje wypłata z bankomatu? Te również są bez opłat (wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych), jeśli kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za mniejsze wypłaty zapłacimy 1,30 zł.

Dodatkowe 2,5% na koncie oszczędnościowym

Warto dodać, że dla uczestników tej promocji mBank przygotował korzystne warunki na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”. Promocyjne oprocentowanie 2,5% będzie obowiązywało przez kolejne 4 pełne miesiące kalendarzowe, dla kwoty do 20 000 zł. Warunkiem jednak jest zwiększenie salda konta o co najmniej 100 zł miesięcznie.

Podsumowanie:

Bezpłatne konto w mBanku można śmiało polecić. Obecna promocja umożliwia otrzymanie premii na start – warunki są proste i łatwe do spełnienia.

Przejdź do promocji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj