Odbierz 15 zł za zakupy na allegro

Promocje od allegro pojawiają się i znikają, ale jest metoda, która działa zawsze! Chodzi o cashback za zakupy na allegro od serwisu Refunder. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tej metody – teraz zyskasz jeszcze więcej: otrzymasz aż 20 zł zwrotu za Twoje zakupy. Warto!

* cashback – to zwrot pieniędzy za zakupy. Ja nazywam go także odroczonym rabatem (część wydanych pieniędzy wraca do Ciebie pod warunkiem, że nie zwrócisz zakupów).

Jak otrzymać bonus na start?

Przejdź na stronę promocji, a następnie zarejestruj się w serwisie, korzystając z przycisku „DOŁĄCZ DO REFUNDER ZA DARMO”. Tylko wówczas zostaniesz zakwalifikowany do skorzystanie z promocji i otrzymasz 20 zł na start.

  1. Dołącz do Refunder poprzez stronę promocji
  2. Zrób zakupy za min. 30 zł brutto w ciągu 30 dni
  3. Na Twoim koncie w ramach prezentu pojawi się cashback 20zł

Oszczędzasz nie tylko na allegro. Ta metoda działa również w ponad 750 innych sklepach internetowych, m.in. AliExpress, RTV Euro AGD, Booking.com, Pyszne.pl, Groupon, H&M, Avans, KFC i wiele innych.

Przejdź do strony promocji

Czy to działa?

Korzystam z Refunder od lipca 2016 roku i to moje ulubione narzędzie do zbieranie zwrotów za zakupy. Po pierwszych 3 miesiącach testowania serwisu na konto wpadło wówczas 123,90 zł.