Odbierz 300 zł w voucherach na paliwo na CircleK za zakup ubezpieczenia OC

Na rynku ubezpieczeń pojawiają się co jakiś czas atrakcyjne okazje. Tym razem Beesafe.pl zorganizowało promocję na ubezpieczenia samochodu OC, w ramach której można otrzymać 3 vouchery o wartości 100 zł każdy (w sumie 300 zł), do wykorzystania na stacjach paliwowych sieci Circle K (paliwo oraz zakupy na stacji). Vouchery można ze sobą łączyć.

Aby otrzymać nagrodę gwarantowaną, należy zawrzeć w okresie promocji umowę ubezpieczenia OC lub OC/AC dla samochodu osobowego oraz ją opłacić.

Promocja trwa do 30.09.2022 włącznie.

Prawo do Nagrody powstaje z dniem potwierdzenia przez Organizatora, że składka ubezpieczeniowa należna za umowę została otrzymana i zaksięgowania przez Organizatora. Organizator potwierdza otrzymanie i zaksięgowanie płatności składki ubezpieczeniowej maksymalnie w ciągu 30 dni od dnia jej zapłaty przez Uczestnika. Nagroda zostanie wysłana Uczestnikowi drogą elektroniczną na adres e-mail podany podczas zawierania umowy ubezpieczenia w terminie do 30 dni kalendarzowych od potwierdzenia przez Organizatora otrzymania i zaksięgowania zapłaty. Vouchery otrzymać można więc max w ciągu 60 dni od zaksięgowania płatności.

Czy to się opłaca?

W przypadku zakupu samego OC stawki wychodzą często ok. 50 zł drożej od najtańszej opcji, ale 300 zł w bonach robi różnicę. Zarówno polisa OC, jak i paliwo są niezbędne do korzystania z samochodu, więc to wydatek, który i tak trzeba ponieść.

Circle K wcześniej funkcjonowało pod marką Statoil. Mapa stacji dostępna jest tutaj.

Z promocji może skorzystać osoba, która:

  • ukończyła 18 rok życia;
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych;
  • zaakceptowała postanowienia regulaminu;
  • nie jest pracownikiem, pracownikiem tymczasowym lub współpracownikiem Organizatora, ani członkiem najbliższej rodziny takiej osoby.
  • w okresie trwania promocji (do 30.09) skorzystała z kalkulatora ubezpieczeń komunikacyjnych dostępnego na tej stronie internetowej.
  • do dnia 30.09 należy opłacić składkę

To już kolejna edycja promocji Beesafe.pl, we wcześniejszych wszystko przebiegało bez przeszkód. Bony trafiały na maila zwykle w ciągu 35-45 dni od dnia opłacenia polisy.