Odbierz vouchery o wartości 100 zł na Allegro (lub innego sklepu) z Mastercard Bezcenne Chwile

Mastercard Bezcenne Chwile to program lojalnościowy od Mastercard. W skrócie: za płacenie kartą Mastercard zdobywamy punkty, które następnie można wymienić na nagrody u partnerów programu.

Zbieranie jak zbieranie – trwa dość długo. Ale są różne fajne okazje, dzięki którym można sporo zyskać. Jak teraz:

Zarejestruj kartę Mastercard i odbierz 2x 50 zł na zakupy u partnerów programu!​

Akcja promocyjna trwa do 9.10.2022 r. lub do wyczerpania puli środków na cel akcji i dotyczy nowych kart rejestrowanych w programie. Zgodnie z regulaminem, na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem bonusów Mastercard zamieści informację na ten temat na stronie internetowej programu.

Aby otrzymać nagrodę gwarantowaną, należy w ciągu 30 dni od dnia rejestracji dokonać płatności kartą na minimum 50 zł. Nagrodą w promocji jest 8000 pkt – które stanowią równowartość 2 voucherów o wartości 50 zł każdy, do odebrania u partnerów programu (np. na Allegro).

Punkty zostaną dodane w ciągu maksymalnie 45 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. Ich okres ważności to 2 miesiące – i w tym czasie należy wymienić je na vouchery. Każde 4000 punktów pozwoli Wam od razu wymienić je na vouchery o wartości 50 zł – na przykład do Allegro, Carrefour, Empik, Decathlon, RTV Euro AGD. Można je wymienić również na bilety do kina i masę innych nagród z katalogu.

W jakich bankach można skorzystać z promocji

Właściwie większość banków daje możliwość dołączenia do Mastercard Bezcenne Chwile.

Jak to działa w praktyce?

Wg regulaminu punkty bonusowe zostaną dodane w ciągu 45 dni, u mnie na koncie trwało to zaledwie kilka dni. Kartę zarejestrowałem 15.09, tego samego dnia płaciłem kartą w sklepie. Punkty bonusowe miałem na koncie po 4 dniach.

Ps. Okazuje się, że promocja łączy się z innymi. U mnie wpadło dodatkowe 4000 pkt (w promocji Punkty na start Pekao SA Bezcenne Chwile), o wartości 50 zł. Poniżej screen:

Mastercard Bezcenne Chwile – czy warto?

Zdecydowanie warto. Dodanie karty do programu do niczego nie zobowiązuje, natomiast umożliwia zbierania punktów za transakcje kartą przy okazji zakupów.

  1. Do 9 października 2022 r. zarejestruj się w Mastercard Bezcenne Chwile lub dodaj nową kartę do programu. Pamiętaj o ograniczonej puli nagród.
  2. W ciągu 30 dni wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 50 zł
  3. Bonusowe punkty (o wartości 100 zł) otrzymasz maksymalnie w ciągu 45 dni roboczych (najczęściej dużo szybciej). Punkty będą ważne przez 2 miesiące, po tym czasie przepadną.

Jak skorzystać z promocji?

Przejdź na stronę promocji, wpisz pierwsze 8 cyfr numeru karty i sprawdź, czy możesz dołączyć do programu. Jeśli tak, uzupełnij formularz rejestracyjny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj