RAPORT: Visa Oferty

Dziękuję za Twoje potwierdzenie. Na podany adres e-mail otrzymasz wkrótce Raport w wersji pdf. Wiem, że niektórzy wolą przeglądać treści online, dostosowane do urządzeń, dlatego już teraz (bez czekania) możesz zapoznać się z poniższym materiałem tutaj:

Visa Oferty – jak oszczędzać jeszcze więcej?

Jeśli jeszcze nie znasz Visa Oferty – oto kilka słów wprowadzenia. Zasada działania Visa Oferty przypomina popularny cashback – płacąc kartą Visa (zarejestrowaną w programie) u partnerów programu można odzyskiwać część wydanych pieniędzy.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy zapłacić jedną z kart Visa zarejestrowanych w programie Visa Oferty. Jeśli spełnimy warunki oferty, zwrot trafi wprost na naszą kartę podpiętą do programu w ciągu max. 5 dni.

Visa Oferty to narzędzie, które pomaga kupować taniej. Jak korzystać, aby zyskiwać jeszcze więcej? Poniżej kilka praktycznych wskazówek

Dodaj wszystkie posiadane karty Visa do programu

Jeśli posiadasz więcej kart Visa, dodaj je wszystkie do programu. Niezależnie od tego, którą akurat zapłacisz, załapiesz się na Visa Oferty. To niby oczywiste, ale sam przez długi czas przez nieuwagę miałem dodaną tylko jedną kartę.

Aby sprawdzić karty dodane do programu, zaloguj się do Visa Oferty, a następnie kliknij w „Moje konto”. U góry zobaczy zarejestrowane karty. W tym miejscu znajduje się przycisk „Dodaj kartę”. Po kliknięciu otworzy się nowe okno, w którym bezpiecznie wprowadzisz kolejną kartę. Upewnij się że okienka pop-up dla tej strony nie są zablokowane.

Warto wiedzieć: Nawet jeśli masz więcej kart podpiętych do programu, zazwyczaj z danej oferty i tak możesz skorzystać tylko raz. Szczegóły znajdziesz zawsze w regulaminie danej oferty.

Regularnie sprawdzaj dostępne oferty

Niektóre oferty trwają krótko (tylko kilka dni) albo mają konkretne warunki skorzystania z nich, np. mogą działać dopiero przy zakupach na konkretną kwotę (np. od 100 zł), lub mieć pewne ograniczenia (np. nie dotyczą zakupu alkoholu). Dlatego warto regularnie sprawdzać, czy pojawia się coś nowego.

Informacje o ciekawych ofertach możesz otrzymywać bezpośrednio na maila. W ustawieniach swojego konta w Visa Oferty możesz zarządzać powiadomieniami. Zaznacz “Chcę otrzymywać e-maile z nowymi ofertami”, wówczas będziesz regularnie otrzymywać wiadomości z nowymi ofertami.

Mimo aktywnych powiadomień czasem można przegapić coś interesującego, dlatego staram się na blogu regularnie informować o najciekawszych z nich.

Korzystaj z serwisów oferujących cashback (np. Refunder)

Zasada działania podobna jest do Visa Oferty, z tym że cashback nalicza się przy zakupach w większość sklepów online (ponad 700 sklepów z różnych branż). Z tej metody korzystam już od 2016 roku i jak dla mnie to HIT, choćby dlatego, że możesz łączyć cashback za zakupy z innymi promocjami (np. od Visa Oferty).

Wartość zwrotu zależy od konkretnego sklepu i kategorii. Czasem jest to ustalona kwota (np. 10 zł za zakupy), czasem wartość w procentach (np 5% zwrotu niezależnie od wydanej kwoty). Po uzbieraniu 45 zł środki można przelać na swoje konto bankowe lub PayPal. Ponieważ sklepów jest dużo, zwrot zbiera się całkiem szybko (ja po 3 miesiącach korzystania wypłaciłem 123,90 zł.

Aby zacząć zbierać cashback, wystarczy dołączyć bezpłatnie (logowanie poprzez konto FB lub adres e-mail).

Przejdź do Refunder

Bonus na start: Dołączając teraz, za Twoje pierwszy zakupy powyżej 50 zł otrzymasz dodatkowo bonus 10 zł.

Podsumowanie:

Visa Oferty to program, który warto mieć na oku i co jakiś czas sprawdzać dostępne oferty. Przy umiejętnym korzystaniu z niego: łączeniu z wyprzedażami oraz dodatkowym cashbackiem rzeczywiście daje trochę zarobić.

1. Dołącz do Visa Oferty
2. Dodaj do programu posiadane karty
3. Bądź na bieżąco z ofertami
4. Korzystaj z dodatkowego cashbacku