ebookpoint – ebooki i audiobooki po 12,90

„Czytaj i działaj. Ebooki i audiobooki po 12,90” – tak nazywa się promocja, która trwa obecnie na ebookpoint. Dzięki niej wybrane ebooki i audiobooki kupisz po 12,90 zł.

To bardzo dobra oferta, bo w tym przypadku rabat wynosi ok 70%.

2za1 – audiobooki Onepressu w promocji

Uwielbiam audiobooki. Dużo czasu spędzam w aucie, (no dobrze: w korkach), więc staram się dobrze wykorzystać ten czas. Jednym ze sposobów jest właśnie słuchanie audiobooków.

Teraz jest dobry moment, by zrobić zapasy, bo pojawiła się promocja od OnePress, w której zamawiając 2 audiobooki, drugi (tańszy) jest za darmo. Lista tytułów w promocji obejmuje wszystkie tytuły onepressu (czyli trochę ponad 130). Jest więc z czego wybierać.

Potwierdzenie zwrotu za zakupy – wolczanka.pl (Visa Oferty)

Na początku września pisałem o promocji na koszule, z której skorzystałem. Dla przypomnienia: za 4 koszule Wólczanki zapłaciłem 169 zł (zamiast 796).

Niestety przez nieuwagę wybrałem zły rozmiar i musiałem je zwrócić (dobrze że dostawa i zwrot były bezpłatne). Na szczęście kilka dni temu załapałem się na podobną promocję. Tym razem jednak zapłaciłem kartą podpiętą do programu Visa Oferty. Dzięki temu załapałem się na zwrot pieniędzy za zakupy – odzyskałem 6,80 zł.

Tak wygląda potwierdzenie wysłane na maila:

Warto przeczytać