Jeszcze taniej w internecie – cashback za zakupy

Jedną z moich ulubionych metod na tańsze zakupy jest łączenie promocji, dzięki czemu oszczędności są naprawdę spore. Najczęściej wybieram zestawy: wyprzedaże (lub darmowa dostawa) oraz cashback (zwrot części wydanych pieniędzy).

O wyprzedażach rozpisywać się nie muszę. Często można spotkać prawdziwe okazje. Podobnie jeśli chodzi o darmowe dostawy. Serwisów typu cashback w Polsce jest sporo. Korzystam z nich od 2016 roku, i dzięki nim naprawdę sporo zaoszczędziłem. Ostatnio moim ulubionym jest LetyShops – korzystam z niego najczęściej.

Na czym polega cashback za zakupy?

Zasada działania jest prosta: za zakupy u partnerów serwisu dostaje się zwrot części wydanych pieniędzy. Jak to możliwe? Serwis otrzymuje prowizje od sprzedaży, którą dzieli się z użytkownikami. Wszyscy wygrywają!

Odbierz 300 zł w voucherach na paliwo na CircleK za zakup ubezpieczenia OC

Na rynku ubezpieczeń pojawiają się co jakiś czas atrakcyjne okazje. Tym razem Beesafe.pl zorganizowało promocję na ubezpieczenia samochodu OC, w ramach której można otrzymać 3 vouchery o wartości 100 zł każdy (w sumie 300 zł), do wykorzystania na stacjach paliwowych sieci Circle K (paliwo oraz zakupy na stacji). Vouchery można ze sobą łączyć.

Odbierz vouchery o wartości 100 zł na Allegro (lub innego sklepu) z Mastercard Bezcenne Chwile

Mastercard Bezcenne Chwile to program lojalnościowy od Mastercard. W skrócie: za płacenie kartą Mastercard zdobywamy punkty, które następnie można wymienić na nagrody u partnerów programu.

Zbieranie jak zbieranie – trwa dość długo. Ale są różne fajne okazje, dzięki którym można sporo zyskać. Jak teraz:

Zarejestruj kartę Mastercard i odbierz 2x 50 zł na zakupy u partnerów programu!​

Akcja promocyjna trwa do 9.10.2022 r. lub do wyczerpania puli środków na cel akcji i dotyczy nowych kart rejestrowanych w programie. Zgodnie z regulaminem, na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem bonusów Mastercard zamieści informację na ten temat na stronie internetowej programu.

10 praktycznych wskazówek, jak kupować jeszcze taniej na allegro

Jeśli już kupujesz na allegro to wiesz, że do dobre miejsce na znalezienie produktów w świetnych cenach. Ale to nie wszystko. Są sposoby, by zyskać jeszcze więcej!

Poniżej znajdziesz 10 wskazówek, które pomogę Ci kupować jeszcze korzystniej!

Warto przeczytać