Visa Oferty – zwrot części pieniędzy. Czy warto korzystać?

Dziś krótko wspomnę o serwisie, który już od dłuższego czasu funkcjonuje na naszym rynku, choć chyba nie jest jeszcze zbyt popularny. Panie i Panowie, oto: Visa Oferty.

Zasada działania Visa Oferty przypomina popularny cashback – płacąc kartą Visa u partnerów programu można odzyskiwać część wydanych pieniędzy. Wysokość zwrotu nie rzadko sięga nawet 50% (ale z limitem kwotowym np 10 zł), choć zdarzają się okazje, na których zaoszczędzimy tylko kilka procent.

Aby sprawdzić dostępne oferty, możesz korzystać zarówno z wersji przeglądarkowej (visaoferty.pl) jak i aplikacji mobilnej (dostępnej w GooglePlay oraz AppStore).

W programie możesz zarejestrować łącznie do 5 kart (debetowych lub kredytowych).

Do niewątpliwych zalet programu Visa Oferty można zaliczyć szybkość działania – wypłacania zwrotu. Zwykle środki wracają na kartę, z której dokonywano płatności w ciągu pięciu dni roboczych.

Jak działają Visa Oferty?

Aby skorzystać z oferty, wystarczy zapłacić jedną z kart Visa zarejestrowanych w programie Visa Oferty. Pamiętaj, aby zapoznać się z warunkami każdej oferty (np. terminem ważności czy minimalną kwotą zakupu), żeby później nie było niespodzianek.

Warto pamiętać:

  • Aby otrzymać zwrot, płać bezpośrednio kartą. Jeśli użyjesz któregoś z elektronicznych portfeli (do którego masz podpiętą kartę), zwrot może nie zostać naliczony.
  • Przeczytaj uważnie warunki oferty. Niektóre z nich trzeba „ręcznie” aktywować, klikając w link. Aby skorzystać z innych, trzeba przejść na stronę partnera bezpośrednio z odnośnika dostępnego w programie Visa Oferty.

Podsumowanie:

W Visa Oferty zdarza się trafić bardzo dobre oferty, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. Niestety liczba ofert jest dość mocno ograniczona i zwykle można z nich skorzystać tylko raz. Pod tym względem dużo lepiej wypadają serwisy typu cashback (np. opisywany przez mnie Refunder, z którego aktywnie korzystam).

Mimo wszystko warto dołączyć do Visa Oferty i podpiąć tam swoje karty, dzięki temu czasem może nas spotkać miła niespodzianka w postaci powiadomienia o zarejestrowanym zwrocie (powiadomienia przychodzą na maila).

[thrive_leads id=’4052′]