15 zł zniżki na pierwsze zamówienie z Glovo

Obecnie coraz więcej aplikacji oferuje możliwość dostarczenia jedzenie czy zakupów prosto do domu. Jedną z nich jest Glovo.

Mam dla Ciebie 15 zł zniżki na Twoje pierwsze zamówienie z Glovo. Ale najpierw kilka słów o samej aplikacji…

Czym jest Glovo?

Oddaję głos twórcom: „Jakie produkty dostarczamy? Ładowarki, koktajle, codzienne zakupy, jedzenie z restauracji… Dosłownie wszystko, co przyjdzie Ci na myśl! Przywieziemy Ci dowolną rzecz na terenie Twojego miasta, w czasie liczonym w minutach.”

Po pobraniu aplikacji i zalogowaniu do niej podajesz preferowany adres dostawy – wówczas wyświetla Ci się lista restauracji/sklepów itp. z których możesz dokonać zamówienie. W zależności od adresu liczba dostępnych miejsc będzie się różnić – wiadomo.

Ciekawą funcją dostępną w Glovo (znaną równiż z innych) jest możliwość śledzenia dostawy na żywo – wiesz, gdzie dokładnie się znajduje w danym momencie kurier.

Ile kosztuje dostawa z Glovo?

Koszt dostawy jest uzależniony od odległości do pokonania. Słowem: im bliżej, tym taniej.

Z moich obserwacji wynika, że minimalny koszt za dostawę to 5,99 zł (dla najbliższych lokalizacji). Czasem można trafić również na bezpłatną dostawę – w aplikacji widnieje wówczas informacja, że zamówienie dostarczone zostanie przez sklep (nie ma wówczas możliwości śledzenia dostawy na żywo).

Kod rabatowy do Glovo

Jeśli dotąd nie korzystałeś jeszcze z Glovo, mam dla Ciebie kod promocyjny o wartości 15 zł. Kod zadziała przy zamówieniach powyżej 30 zł. Uwaga: kod należy wprowadzić przed złożeniem zamówienia.

Twój kod: F9VTAHP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj