Allegro Smart! – bezpłatna dostawa – opinie po 11 miesiącach korzystania

W październiku 2018 postanowiłem wypróbować Allegro Smart!. Przyszedł czas na podsumowanie po 11 miesiącach. Czy Allegro Smart! się opłaca? Jaki wyszedł mój bilans?

Allegro Smart! – o co chodzi?

W ramach Allegro Smart! można korzystać z darmowej dostawy i zwrotu (dla ofert ze znakiem SMART) – dotyczy Paczkomatów i Punktów odbioru. Wystarczy zrobić zakupy za min. 40 zł od jednego sprzedającego.

Ile kosztuje Allegro Smart?

Decydując się na Allegro SMART, do wyboru mamy dwie opcje:

  • 8,99 zł co miesiąc lub
  • 49 zł co 12 miesięcy

Osobiście wybrałem opcje roczną (oszczędność jest oczywista). Na allegro robię sporo zakupów, więc spodziewałem się sporych oszczędności. A jak to wyglądało w praktyce?

Po zalogowaniu do allegro można sprawdzić status oferty oraz kwotę, jako oszczędziłeś na darmowej dostawie. U mnie (stan na dzień 8.09.2019) widnieje kwota: 350,07 zł

Podsumowanie:

  • wydatki: 49 zł
  • oszczędności: 350,07 zł

Wynik: + 301,07 zł

Pieniądze nie wydane to pieniądze zarobione. Biorąc to pod uwagę, jestem na plusie ponad 300 zł! Szczerze mówiąc nie przypuszczałem, że wynik będzie tak dobry.

Zysk byłby jeszcze większy, gdyby więcej ofert posiadało oznaczenie SMART (warunek do skorzystania z bezpłatnej dostawy). Czasem decydowałem się również na tańsze produkty (poniżej 40 zł)

Z Allegro SMART jestem zadowolony, zdecydowanie przedłużę na kolejny rok. Cena 49 zł to śmieszny wydatek w porównaniu do osiągniętych oszczędności.

Jeśli kupujesz regularnie na allegro, i najchętniej korzystasz z paczkomatów lub odbioru w punkcie, wybranie oferty Allegro SMART będzie dobrym rozwiązaniem.

Allegro – jak kupować jeszcze taniej?

Przypominam, że dodatkowo za każde zakupy na allegro możesz otrzymać cashback (zwrot pieniędzy za zakupy).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj