Jeszcze taniej w internecie – cashback za zakupy

Jedną z moich ulubionych metod na tańsze zakupy jest łączenie promocji, dzięki czemu oszczędności są naprawdę spore. Najczęściej wybieram zestawy: wyprzedaże (lub darmowa dostawa) oraz cashback (zwrot części wydanych pieniędzy).

O wyprzedażach rozpisywać się nie muszę. Często można spotkać prawdziwe okazje. Podobnie jeśli chodzi o darmowe dostawy. Serwisów typu cashback w Polsce jest sporo. Korzystam z nich od 2016 roku, i dzięki nim naprawdę sporo zaoszczędziłem. Ostatnio moim ulubionym jest LetyShops – korzystam z niego najczęściej.

Na czym polega cashback za zakupy?

Zasada działania jest prosta: za zakupy u partnerów serwisu dostaje się zwrot części wydanych pieniędzy. Jak to możliwe? Serwis otrzymuje prowizje od sprzedaży, którą dzieli się z użytkownikami. Wszyscy wygrywają!

Odbierz 30 monet allegro za zakup Smart! płacąc Allegro Pay

Właśnie pojawiła się promocja od Allegro – za bezpłatną aktywacje Allegro Pay i zakup Smart! na rok otrzymać możemy 30 Monet Allegro (o wartości 30 zł). Jeśli jeszcze nie masz Smart! (darmowe dostawy i zwroty przy zakupach za min. 40 zł) ani Allegro Pay, warto z niej skorzystać.

Odbierz 300 zł w voucherach na paliwo na CircleK za zakup ubezpieczenia OC

Na rynku ubezpieczeń pojawiają się co jakiś czas atrakcyjne okazje. Tym razem Beesafe.pl zorganizowało promocję na ubezpieczenia samochodu OC, w ramach której można otrzymać 3 vouchery o wartości 100 zł każdy (w sumie 300 zł), do wykorzystania na stacjach paliwowych sieci Circle K (paliwo oraz zakupy na stacji). Vouchery można ze sobą łączyć.

Odbierz vouchery o wartości 100 zł na Allegro (lub innego sklepu) z Mastercard Bezcenne Chwile

Mastercard Bezcenne Chwile to program lojalnościowy od Mastercard. W skrócie: za płacenie kartą Mastercard zdobywamy punkty, które następnie można wymienić na nagrody u partnerów programu.

Zbieranie jak zbieranie – trwa dość długo. Ale są różne fajne okazje, dzięki którym można sporo zyskać. Jak teraz:

Zarejestruj kartę Mastercard i odbierz 2x 50 zł na zakupy u partnerów programu!​

Akcja promocyjna trwa do 9.10.2022 r. lub do wyczerpania puli środków na cel akcji i dotyczy nowych kart rejestrowanych w programie. Zgodnie z regulaminem, na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem bonusów Mastercard zamieści informację na ten temat na stronie internetowej programu.

Wypróbuj UBER – 25 zł dla Ciebie na pierwszy przejazd

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z Ubera (nie posiadasz tam konta), dzięki poniższej metodzie otrzymasz 25 zł na pierwszy przejazd. Wystarczy że użyjesz kodu oraz zapłacisz kartą VISA.

Warto przeczytać